11 najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych do zrobienia przed ślubem
Planując najpiękniejszy dzień naszego życia, po kolei załatwiamy kolejne sprawy z nim związane – miejsce, datę, suknię ślubną… Wszystko jest wybrane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Jednak czy w ferworze przygotowań i skreślania kolejnych punktów z „listy do zrobienia”, znalazłaś chwilę tylko dla siebie? Na to zazwyczaj brakuje nam czasu i pewnie w Twoim przypadku jest tak samo. Przygotowania do ślubu to okres pełen emocji i stresu, dlatego nie możemy zapomnieć o odpowiedniej regeneracji i odprężeniu. Poniżej chcemy podpowiedzieć kilka podstawowych zabiegów, które sprawią, że będziesz w tym dniu błyszczała jak milion dolarów!
  1. Wybielanie zębów

Można dokonać tego w domowym zaciszu preparatami dostępnymi na rynku. Mamy do wyboru wybielające paski, pasty czy żele. Istnieje jednak ryzyko, że bardziej sobie zaszkodzimy niż pomożemy, bo możemy doprowadzić do powstania przebarwień, z czym później będzie ciężko walczyć. Dlatego proponujemy jednak wizytę u profesjonalisty, który odpowiednio pomoże nam czasami już tylko jedną wizytą osiągnąć pożądany efekt, efekt hollywoodzkiego uśmiechu.

  1. Depilacja

Tutaj również również istnieje opcja realizacji zabiegu w domowym zaciszu. Możemy zrobić to najszybszym możliwym sposobem, czyli maszynką, używając jej tuż przed samą imprezą lub skorzystać z usług salonów piękności i wybrać między laserem, a woskiem, po których efekt utrzyma nam się zdecydowanie dłużej. Pamiętajmy, że mamy być gładkie nie tylko na dzień wesela, ale również podczas podroży poślubnej