Degustacja piwa – Warsztaty piwowarskie dla firm w Łodzi

Nauka technik smakowania chmielowych trunków może być dobrym sposobem na zacieśnianie więzów między współpracownikami. Dlatego jedną z naszych propozycji imprez integracyjnych w Łodzi i okolicach są warsztaty piwowarskie dla firm z degustacją napojów wytwarzanych przez polskie i zagraniczne browary rzemieślnicze. Uczestnicy wydarzenia poznają najciekawsze fakty związane z produkcją piwa, biorą udział w quizie i szkoleniu kiperskim. Dzięki temu mogą nie tylko zintegrować się ze współpracownikami, ale też dowiedzieć się nowych rzeczy i spędzić czas w ciekawy sposób.

Najważniejszą częścią warsztatów jest degustacja piwa. Uwzględnia różne gatunki trunków jak np. IPA, porter, witbier i wiele innych. Jest ona połączona z możliwością zadawania pytań oraz prezentacją surowców piwowarskich, technik, naczyń i innych ciekawostek.

Takie warsztaty dla firm trwają do 3 godzin. W przypadku zainteresowania imprezą integracyjną uwzględniającą degustację różnych gatunków piwa prosimy o kontakt z nami – chętnie udzielimy niezbędnych informacji!