TOP 5 wróżb na Andrzejki
Młodzi kojarzą je z przelewaniem wosku przez klucz, przekłuwaniem papierowego serca szpilką oraz wężem ułożonym z butów. Starsi nie wierzą już w magię i wyjątkowość tego wieczoru, ale widzą w nich okazję do tanecznych zabaw  – w końcu to ostatni moment na zabawę przed rozpoczęciem Adwentu. Mowa oczywiście o Andrzejkach! Jeżeli nie masz pomysłu jak spędzić ten magiczny czas, zaproś znajomych i zaproponuj im nasze TOP 5 wróżb na Andrzejki! Przepowiedz co ich czeka w nadchodzącym roku, czy to dobry czas na spełnianie ich marzeń, a także rozszyfruj ich osobowość i charakter! Zaskoczenie i dobra zabawa gwarantowane!

Wróżba nr 1 – Kubeczki przyszłości:

Przygotuj: kubeczki, 11 symboli, które należy umieścić pod kubeczkami.

Opis wróżby: Wskaż jeden kubeczek. Symbol, który się pod nim kryje mówi, co spotka Cię w 2020 roku.

 • Chleb – problemy zdrowotne, z wagą;
 • Cytryna – nadchodzą kłopoty;
 • Czarna kropka z papieru – pech;
 • Klocek – nowy gadżet;
 • Klucz – nowy dom;
 • Kostka cukru – szczęśliwe życie;
 • Moneta – bogactwo;
 • Pierścionek – nowy związek;
 • Samochód – zmiany;
 • Serce – poukładanie spraw miłosnych;
 • Znaczek pocztowy – podróż.
Wróżba nr 2 – Fontanna szczęścia:

Przygotuj: Naczynie z wodą, monetę.

Opis wróżby: Weź do ręki monetę i stań w wyznaczonym miejscu. Postaraj się wrzucić ją do naczynia z wodą. Masz na to trzy próby. W zależności od tego, za którym razem uda Ci się trafić, tyle czasu będziesz musiał/a czekać na jego spełnienie.

 • Trafienie w pierwszym rzucie – marzenie jest na wyciągnięcie ręki, nie bój się i sięgnij po nie!
 • Trafienie w drugim rzucie – uwierz w siebie i swoje możliwości, co nie jest proste i wymaga czasu i koncentracji na wyznaczonym celu. Bądź wytrwały/a, a do końca roku marzenie stanie się rzeczywistością.
 • Trafienie w trzecim rzucie – musisz trochę poczekać, uzbroić w cierpliwość, dorzuć więcej wysiłku i zaangażowania, a dopniesz swego, jednak jeszcze nie w nadchodzącym roku, w ciągu 5 lat będzie ono osiągnięte!
 • Nietrafienie – niestety na spełnienie marzenia będziesz jeszcze musiał/musiała poczekać.
Wróżba nr 3 – Czarodziejskie zapałki:

Przygotuj: kubeczek, pudełko zapałek.

Opis wróżby: Zbierz wszystkie zapałki do kubeczka. Potrząśnij 3 razy kubeczkiem i wyrzuć zapałki w wyznaczone miejsce. Z utworzonej przez zapałki litery odczytaj co czeka Cię w 2020 roku.

A – atrakcja, nagroda (niebawem Cię spotka);

B – bajka (2020 r. zamieni się w bajkę, nie zmarnuj tego i pozwól tej chwili trwać wiecznie);

C – ciastko (uważaj na zdrowie, jak nie zmienisz nawyków stanie się kruche);

D – drzewo (skoncentruj się na rodzinie i jej solidnych fundamentach);

E – ekran (ogranicz używanie telefonów i tv, skup się na budowaniu relacji, bo możesz kogoś stracić);

F – farby (odśwież dawne kontakty, ktoś cierpi z powodu ich zerwania/oziębienia);

G – gitara (postaw w nadchodzącym roku na rozwój swojej pasji, odważ się spełnić i rozwijać marzenia!);

H – hulajnoga (skup się na sobie, a rozwój i koncentracja nad jednym tematem czy pomysłem pozwoli Ci zajść daleko);

I – igła (ten rok będzie pełen nieprzyjemnych i dość trudnych konfrontacji w życiu zawodowym);

J – jajko (zrodzi się coś nowego, jeżeli planujesz rodzinę to idealny czas na realizację tego marzenia);

K – kot (symbol fałszu i zła, uważaj na nowe znajomości, które nawiążesz w nadchodzącym roku, mogą doprowadzić Cię do ruiny);

L – labirynt (przed Tobą dużo trudnych decyzji, 2020 rok wystawi Cię na próbę);

Ł – łopata (znajdziesz skarb, tylko uważnie skup się na poszukiwaniach);

M – miłość (zakochasz się, jednak zanim podejmiesz odpowiednie kroki zastanów się czy warto?);

N – noga (potkniesz się, nie zrealizujesz w nadchodzącym roku swoich celów i planów);

O – okno (zmienisz swoje poglądy, otworzysz się na nowe podejście);

P – picie (uważaj z imprezami i używkami, w 2020 r. napotkasz na osłabiony organizm i może Cię to wiele kosztować);

R – rachunek (napotkasz finansowe lub materialne zagrożenie dla pomyślnego biegu swoich spraw);

S – smok (symbol szczęścia i bogactwa, połączenie wszystkich sił i żywiołów; 2020 r. będzie dla Ciebie spełnieniem wszystkich planów i celów oraz osiągnięciem epicentrum szczęścia);

T – tęcza (czekają Cię same kolorowe i pozytywne chwile, ale pamiętaj, że wszystko co dobre kiedyś się kończy);

U – uśmiech (pamiętaj, że droga do sukcesu prowadzi przez uśmiech, uśmiechaj się częściej, a będziesz szczęśliwszy i więcej dzięki temu osiągniesz);

V – 22 litera alfabetu (symbol potęgi w działaniu, siły, pewności poczynań i misji, nadal wykorzystuj szanse, które daje Ci los);

W – wakacje (należy Ci się zasłużony odpoczynek, zaplanuj na przyszły rok dłuższe wakacje);

X – wskazuje na cierpliwość, wyrozumiałość i oczekiwanie, to niewiadoma, która zaprząta nam głowę przed ważnymi wydarzeniami jakich oczekujemy; to rok rozwoju wielkiej kariery, nie stawiaj jednak wszystkiego na jedną kartę);

Y – Yin Yang jest symbolem, który oznacza równowagę między siłami przeciwstawnymi: negatywnymi i pozytywnymi; pole białe/pole czarne; dobro/zło (ten rok będzie pełen zarówno tych przyjemnych i radosnych, jak i niestety gorszych chwil);

Z – złodziej – stanowi zapowiedź jakiegoś poważnego niebezpieczeństwa, które w porę uda Ci się zażegnać, tylko miej oczy i uszy szeroko otwarte!

Wróżba nr 4 – Chiromancja – co mówi o Tobie Twoja ręka?

Przygotuj: kartkę z wydrukowanym poniższym rysunkiem i opisem.

Opis wróżby: Przybliż do siebie dłonie tak jak na rysunku. Dłonie muszą być ustawione równo, dokładnie na tej samej wysokości względem nadgarstka. Następnie zobacz, czy środkowe linie na dłoniach łączą się ze sobą. Odpowiedni układ linii wpływa na nasze życie i cechy osobowości. Zobacz jak!

Chiromancja co mówi Twoja ręka

 

 1. Linie na dłoniach łączą się

Oznacza to, że jesteś bardzo zrównoważoną osobą. Wierzysz w dobroć oraz miłość i tymi dwoma zasadami starasz się kierować w życiu. Jednocześnie do wszystkich problemów podchodzisz z chłodną głową. Zawsze starasz się znaleźć rozsądne rozwiązanie, które nie skrzywdzi nikogo.

Jesteś bardzo wytrwałą i konsekwentną osobą, o czym świadczy ciągłość tej linii. Dlatego gdy już podejmujesz jakieś decyzje, wytrwasz przy swoich postanowieniach. Czasem poddajesz się wpływom innych osób i zdarza Ci się przez to cierpieć. Wykorzystaj swoje zalety, aby minimalizować negatywne skutki. Popracuj też nad asertywnością. Często dostajesz w kość właśnie dlatego, że starasz się wszystkim pomóc.

 1. Prawa linia jest wyżej od lewej

Taki układ linii charakteryzuje osoby racjonalne i wytrwałe. Kiedy masz wyznaczony jakiś cel nie poddajesz się bez względu na to, ile zajmie ci to czasu. Wytrwale do niego dążysz nawet gdy sukcesy nie są spektakularne i wiele osób już dawno by się poddało. Jednocześnie jesteś osobą ambitną, ale w zdrowy sposób. Twoje racjonalne podejście sprawia, że poza sukcesem widzisz inne cele, którymi są samo życie, rodzina oraz miłość.

Umiesz zadbać o rodzinne ognisko. Wierzysz w najbliższych i miłość do nich stawiasz wyżej niż ambicje, które ukryte są w Tobie. Jednocześnie to, że masz rodzinę u boku daje Ci motywacje i pozwala rozwijać swoją karierę. Wyniki przyjdą, więc warto być cierpliwym.

 1. Lewa linia jest wyżej od prawej

Jeśli po złączeniu dłoni okazuje się, że lewa linia jest wyżej niż prawa oznacza to, że jesteś osobą o charakterze wojownika i zdobywcy. Cechują Cię zdolności przywódcze. Czujesz potrzebę osiągania sukcesów, zdobywania nowych pułapów i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Niestety cierpi na tym Twoje życie osobiste, gdyż zaangażowanie w pracę negatywnie wpływa na związek.

Jesteś osobą towarzyską, ludzie lubią Cię słuchać, to ich inspiruje. Pamiętaj jednak, że jednocześnie mogą Ci zazdrościć. Musisz rozwinąć swoją strefę empatii. Postaraj się poszukać również wartości w innych rzeczach niż praca i rozwój osobisty.

Wróżba nr 5 –  Numerologia: jaką liczbą jesteś?

Przygotuj: kartkę i długopis.

Opis wróżby: Dzień urodzenia przedstawia naszą liczbę. Można ją wyliczyć za pomocą prostego równania. Liczby opierają się na faktach i konkretach, dlatego informacje z nich płynące mają odzwierciedlenie w Twoim życiu i duszy.

Jak wyliczyć swoją liczbę?

 1. Dodaj do siebie wszystkie cyfry swojej daty urodzenia.
 2. Jeżeli wynik jest dwucyfrowy, dodaj do siebie jego cyfry (Wyjątkiem jest wynik 11, 22, 33 i 44).
 3. Sprawdź, co mówi o Tobie otrzymana liczba.

 

Przykład 1:

Data urodzenia: 10.11.1988

Sumujemy wszystkie cyfry: 1 + 0 + 1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 8 = 29

Sumujemy dalej: 29 = 2 + 9 = 11

Otrzymany wynik to 11, to wyjątek, dlatego nie robimy dalszych działań

Twoja numerologiczna cyfra to 11!

 

Przykład 2:

Data urodzenia: 01.09.1989

Sumujemy wszystkie cyfry: 0 + 1 + 0 + 9 + 1 + 9 + 8 + 9 = 37

Sumujemy dalej: 37 = 3 + 7 = 10

Sumujemy dalej: 10 = 1 + 0 = 1

Twoja numerologiczna cyfra to 1!

 

Znaczenie liczb:

Numerologiczna jedynka Jedynka to bardzo silna liczba otwierająca całą skalę. Wszechświat ma dla Jedynek misję przewodzenia innym, inspirowania ich do działania. Osoby charakteryzujące się właśnie tą liczbą są silne, bardzo charyzmatyczne, pewne siebie. Ciekawość świata i ludzi, którą w sobie posiadają, jest przyczyną do zgłębiania wiedzy, poszerzania swoich intelektualnych horyzontów, które dodają Jedynkom wiary w siebie, przekonania o własnej wyjątkowości oraz chęci dzielenia się z innymi swoją pozytywną energią i potrzebą samorozwoju.

Do największych wad Jedynki z pewnością należy skłonność do egocentryzmu, megalomanii. Przekonanie o własnej nieomylności może zdominować zdrowy rozsądek Jedynki i sprawić, że stanie się ona wyjątkowo trudnym partnerem do rozmów. Z niechęcią przyzna się do własnych błędów i może zdarzyć się, że będzie chciała zdominować otoczenie, wchodząc w rolę samozwańczego przywódcy-autorytetu.

Numerologiczna dwójka Dwójka charakteryzuje się niezwykłą łagodnością, empatią, wrażliwością. Wrodzona dobroć i serdeczność sprawia, że bardzo szybko zjednuje sobie ludzi wokół. Chętnie pomaga, doradza, niejednokrotnie poświęca się dla innych. Dwójka posiada niezwykłą intuicję, dzięki której z łatwością zgłębia ludzką naturę i związane z nią problemy oraz dużo szybciej niż inni dostrzega ewentualne ich rozwiązanie. Dwójki są skromne i pokorne, dzięki czemu mają doskonały kontakt nawet z najtrudniejszymi rozmówcami.

Wszystkie wymienione cechy numerologicznej Dwójki niestety mają też swoje drugie dno. Wrażliwość i skromność często sprawiają, że numerologiczna Dwójka boryka się z wieloma kompleksami, brakiem pewności siebie, które często skutkują zamknięciem się i wycofaniem. Wiara w innych często przekłada się na wykorzystywanie dobrego serca Dwójki przez bezwzględne osoby działające wyłącznie na swoją korzyść.

Numerologiczna trójka 3 Trójka to niezwykle energetyczna i pozytywna osoba. Charakteryzuje się ogromną charyzmą, miłością do świata, pasją życia, idealizmem. Zaraża otoczenie swoim niezłomnym optymizmem i chęcią działania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciekawość otoczenia i ludzi sprawia, że doskonale odnajduje się w podróżowaniu, poznawaniu nowych kultur i czerpaniu z nich tego, co najlepsze. Uśmiechnięta, pełna ciepła względem innych, lubiąca zabawę, podkreślająca wagę wolności i niezależności. Ma wysoko rozwinięte myślenie abstrakcyjne, przez co z łatwością porusza się między różnymi tematami, znajdując między nimi zaskakujące konotacje.

Numerologiczna Trójka niestety często bywa postrzegana jako niedojrzała, niestabilna, niepoważna. Ciągły ruch, w którym się znajduje, ilość pomysłów, które nie tylko posiada, ale i realizuje, sprawiają, że bywa nieodpowiedzialna i niezdolna do stabilizacji. Często odbierana jako zbyt ekstrawagancka, głośna, absorbująca.

Numerologiczna czwórka 4 Czwórka charakteryzuje się opanowaniem, spokojem, pracowitością. Do wszystkiego stara się podchodzić metodycznie, sporządzając najpierw skrupulatny plan działania. Czwórki są raczej ludźmi przyziemnymi i praktycznymi, którzy myślą zdroworozsądkowo i logicznie. Z chęcią służą pomocą, jednak lubią przy tym robić wszystko po swojemu. Odznaczają się sumiennością, odpowiedzialnością i szczegółowością.

Numerologiczna Czwórka niełatwo wchodzi w relacje z innymi. Nie lubi długich i abstrakcyjnych rozmów, posługuje się zazwyczaj zwięzłymi, krótkimi komunikatami. Jest serdeczna i przyjazna, ale przy tym niezwykle uparta, lubiąca obstawać przy swoim zdaniu, niechętnie ustępująca, dlatego bywa odbierana jako zbyt zawzięta, niemiła, surowa. Nie potrafi okazywać uczuć, przez co często bywa mylnie interpretowana przez innych.

Numerologiczna piątka 5 Numerologiczna Piątka to osoba niespokojna, niezwykle żywiołowa, otwarta. Charakteryzuje ją otwarty umysł, chęć doświadczania nowych miejsc, poznawania innych kultur, nawiązywania znajomości. Lubi być w ciągłym ruchu, bojąc się stagnacji. Bardzo ważnym dla niej aspektem jest wolność, więc będzie jej bronić za wszelką cenę. Swoją niezmierzoną energią zaraża otoczenie, szybko stając się duszą towarzystwa. Ceni swobodę, możliwość decydowania o swoim losie, wyznaje zasadę, że dom jest tam, gdzie Piątka aktualnie się znajduje.

Witalność przysparza Piątce problemów, bowiem bywa ona porywcza, momentami nawet agresywna, szczególnie, gdy czuje, że ktoś próbuje ingerować w jej osobistą przestrzeń, która jest dla niej szalenie ważna. Bywa tak, że nie potrafi uszanować odmiennych poglądów, zbyt mocno ingeruje w czyjeś sprawy. Miewa problemy ze stabilnością i porywczością.

Numerologiczna szóstka 6 Szóstka to synonim harmonii i spokoju. Osoby charakteryzujące się numerologiczną szóstką są opanowane, zdecydowane, podążające wedle ustalonego wcześniej planu, wiedzące, czego chcą od życia. Bardzo łatwo przystosowują się do nowych warunków, bez trudu przestrzegając panujących zasad. Na ogół są bezkonfliktowe, ofiarne i niezwykle odpowiedzialne za siebie i za innych. Potrafią poświęcić się dla dobra ogółu, szczególnie jeśli chodzi o ich najbliższych. Są czułe, pełne cierpliwości i wrażliwe.

Ceniące sobie równowagę Szóstki mają skłonności do przesady, zbyt poważnego traktowania błahych problemów, które w ich oczach urastają do rangi tych nie do przejścia. Bywają marudne, nieczułe. Zawsze będą chciały iść po linii najmniejszego oporu, unikając rozwiązań ciekawych, aczkolwiek bardziej skomplikowanych.

Numerologiczna siódemka 7 Siódemka jest osobą bardzo tajemniczą, introwertyczną i wyważoną. Stawia na osobisty rozwój, koncentrując się na jego duchowym aspekcie. Lubi zgłębiać różnorodne nurty filozoficzne, zadawać sobie pytania dotyczące natury świata i człowieka, próbując na nie odpowiedzieć. Dobrze czuje się w osamotnieniu, lekkim wycofaniu. Jest doskonałym obserwatorem i ma niewiarygodnie dobrą intuicję. Siódemka jest wrażliwa na piękno, lubi prowadzić długie dyskusje, ale tylko z interesującymi ją ludźmi. Siódemki są wszechstronne, inteligentne, oczytane i ciekawe świata.

Często bywa postrzegana jako wyniosła, nieczuła, skryta, ponieważ trzyma się na uboczu, na ogół woli słuchać, niż mówić. Jest nieufna, co sprawia, że ciężko jej jest nawiązywać powierzchowne znajomości, a jeszcze trudniej odnajdywać się w otoczeniu, które kompletnie jej nie odpowiada. Bywa zarozumiała, przekonana o własnej nieomylności.

Numerologiczna ósemka 8 Numerologiczna Ósemka to bardzo silna osobowość. Cechuje ją pewność siebie, przebojowość, otwartość w kontaktach międzyludzkich. Dzięki swojej niezrównanej ambicji, upartemu dążeniu do wyznaczonych celów i odwadze, niezłomnie zdobywa szczyty i spełnia marzenia. Jest doskonałym połączeniem kreatywności, niezależności i umiłowania wolności z realistycznym spojrzeniem na życie, wytrwałością i inteligencją.

Ósemka postrzegana jest przez otoczenia jako bardzo pewna siebie, czasami jednak zbyt egoistyczna i nieprzejednana. Przekonana o słuszności swoich teorii, nie potrafi zachować spokoju w dyskusji, często reagując uniesieniem, a nawet agresją. Lubi dominować i być dostrzeganą, docenianą, przez co bywa arogancka i przesadnie poważna.

Numerologiczna dziewiątka 9 Numerologiczna Dziewiątka to uosobienie szlachetności i otwartego umysłu. Cechuje się bardzo rozwiniętą empatią, chęcią niesienia pomocy innym, brakiem uprzedzeń względem innych ludzi, kultur, zwyczajów, religii. Dziewiątka to idealista, który wierzy, że może poprzez swoje czyny zmienić świat. Jest tolerancyjna, wyrozumiała i prawdziwie pragnie wspierać innych, rozwiązywać ich problemy, angażować się w dobro ogółu. Stawia na rozwój intelektualny i duchowy, chcąc znaleźć pomiędzy nimi harmonię.

Dziewiątka bywa wyniosła i przeświadczona o swojej wyjątkowości. Ma skłonność do dominowania i wtrącania się w cudze problemy bez prośby o to. Może być postrzegana przez otoczenie jako zbyt rozgadana, nadpobudliwa, wścibska. Dziewiątka często ma problem z rozłożeniem priorytetów, przez co zdarza się jej zaniedbywać najbliższych na rzecz innych ludzi.

Numerologiczna jedenastka Numerologiczna Jedenastka to pierwsza z liczb mistrzowskich, które są zwane „starymi duszami”. To istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Jedenastka stawia ponad wszystko na zrównoważony rozwój duchowy i intelektualny. Bardzo ważnym jest dla niej zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów, doświadczanie nowych miejsc i ludzi. Ma niezwykle rozwiniętą intuicję, dlatego dużo szybciej potrafi przewidzieć następstwa zdarzeń i decyzji. Jest szlachetna, odważna i lubi pomagać innym ludziom, z czego czerpie niekłamaną satysfakcję. Ma mnóstwo talentów, którymi dzieli się z otoczeniem.

Numerologiczna Jedenastka bywa w oczach innych zbyt ekscentryczną i odklejoną od rzeczywistości. Chęć unikania wchodzenia w utarte role i życia według schematów i konwenansów nie jest dla niej, dlatego zdarza się, że spotyka się z niezrozumieniem, a nawet pogardą. Ma skłonności do bycia osobą zarozumiałą i żądną docenienia, a nawet władzy.

Numerologiczna dwudziestka dwójka 22 Numerologiczna Dwudziestka Dwójka to druga z liczb mistrzowskich, które są zwane „starymi duszami”. To istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Dwudziestka Dwójka jest silną osobowością odznaczającą się determinacją, inteligencją, odwagą. Potrafi panować nad swoimi emocjami, zdystansować się i ostudzić emocje innych. Myśli dalekosiężnie, potrafi przewidywać ruchy innych, jest wręcz genialnym strategiem. Cechuje się zdolnościami konstruktorskimi. Stawia na równowagę między pracą i odpoczynkiem, pędem i spokojem, duchem i ciałem.

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka przez umiejętność stawania z boku, często bywa postrzegana przez innych jako chłodna, niedostępna a nawet wyniosła. Bywa, że jej założenia są nierealne, ale nie pozwoli sobie tego wytłumaczyć, uparcie obstając przy swoim. Bywa skąpa i samolubna oraz święcie przekonana o swojej nieomylności.

Numerologiczna trzydziestka trójka 33 Numerologiczna Trzydziestka Trójka to trzecia z liczb mistrzowskich, które są zwane „starymi duszami”. To istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Trzydziestka Trójka jest osobą bardzo zrównoważoną. Łagodne usposobienie łączy się u niej z ogromną wiedzą, samoświadomością i chęcią nieustannego rozwijania się i pod względem duchowym, intelektualnym, jak i fizycznym. Wzbudza zaufanie, szybko staje się w oczach innych autorytetem. Opanowana, zdystansowana posiada wspaniale rozwinięty zmysł obserwacji, z których wyciąga mądre i trafne wnioski. Ceni sobie tradycję.

Ma skłonność do przesady, bywa próżna i zapatrzona w siebie. Przez realizację wielu zadań jednocześnie, zaniedbuje relacje z bliskimi. Nie lubi przegrywać, a każdą porażkę traktuje bardzo osobiście. Skłonność do głębokich przemyśleń niesie ze sobą stany melancholijne, dlatego może być postrzegana przez innych jako zbyt zmienna i popadająca w przesadę.

Numerologiczna Czterdziestka czwórka 44 Numerologiczna Czterdziestka Czwórka to czwarta i ostatnia z liczb mistrzowskich, które są zwane „starymi duszami”. To istoty bardziej rozwinięte duchowo i intelektualnie, których misją jest wskazywanie drogi innym.

Czterdziestka Czwórka to niewiarygodnie silna i zdeterminowana osobowość. Cechuje ją upartość, konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych przez siebie celów, pomysłowość, upartość. Odznacza się nieograniczoną wyobraźnią, która w połączeniu z wielką inteligencją sprawia, że Czterdziestka Czwórka jest prawdziwym wizjonerem. Osoba, która charakteryzuje się tą liczbą jest kreatywna, aktywna, dumna. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafi panować nad swoimi emocjami.

Szybko popada w pychę i samouwielbienie. Lubi chwalić się swoimi osiągnięciami i podkreślać swój status społeczny czy materialny. Bywa postrzegana jako osoba egoistyczna, zarozumiała, egocentryczna.

Powyższe propozycje wróżb, naprawdę nie są trudne do przygotowania i nie wymagają dużego nakładu pracy. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do spędzenia najbliższego piątkowego wieczoru inaczej niż zwykle i będzie on pełen wróżb, magii, ale przede wszystkim dobrej zabawy!

P.S. Jeżeli chcesz wiedzieć skąd wzięły się Andrzejki i na co zwrócić uwagę przy ich organizacji, zapraszamy do naszego drugiego artykułu dostępnego tutaj: Wszystko co powinieneś wiedzieć o imprezie andrzejkowej.