MOTYW PRZEWODNI WESELA

W tej sekcji pokazujemy inspiracje na motyw przewodni imprezy.
Staramy się nie tylko podążać za najnowszymi trendami, ale również wyznaczać własne.

Przyjęcie w stylu Boho, Colourful, Glamour, Wood, Gold czy Pastel to kilka z naszych propozycji. Przedstawiamy pomysły na udaną imprezę. Sprawdź!

Boho

Inspirowany kolorami ziemi, naturą. Przeważają w nim zwiewne suknie, luźne fryzury. Jest to jeden z najmodniejszych motywów przewodnich w ostatnich sezonach.

Confettitime wesele w stylu boho

Colourful

Kolorowe kwiaty i dodatki na przyjęciu tworzą bardzo radosny nastrój. Bukiet, buty bądź inne dodatki w wyrazistym kolorze na pewno będą wyglądały niebanalnie i wyjątkowo. Polecamy odważnym Parom Młodym.

Confettitime dekoracje weselne

Glamour

Efektowny, pełen przepychu, splendoru. Dominują w nim okazałe suknie, fryzury, bukiety. Najbardziej pasuje do przyjęć w pałacykach, eleganckich dworkach.

 

Confettitime wesele glamour

Wood

Motyw naturalnego drewna można wykorzystać w dekoracji sal, tortach, zaproszeniach. Doskonale pasuje do przyjęć w karczmie, odrestaurowanym folwarku lub stodole czy w plenerze. Ciekawy efekt da połączenie go z surową cegłą lub mchem.

Confettitime rustykalne wesele

Gold

Styl królewski, niezwykle elegancki. W połączeniu z innym kolorem, np. czarnym lub blado różowym, będzie skromniejszy ale równie efektowny.

Confettitime złote dekoracje

Pastel

Stonowane odcienie różu, zieleni, błękitu tworzące delikatne, romantyczne stylizacje. Są ostatnio wykorzystywane nie tylko do dekoracji, ale również jako kolor sukni Panny Młodej lub druhen.

Confettitime pastelowe dekoracje